Yhteystiedot


Hallitus ja toimihenkilöt 2021:

 Marja-Leena Hassinen, puheenjohtaja, kulmapöydän vastaava, 0400 013123, marjaleenahassinen@gmail.com

Ulla Huotinen, talouden- ja jäsenrekisterin hoitaja, Teams vastaava, 0405531312, ulla.huotinen@gmail.com

Pertti Puolimatka, varapuheenjohtaja, 045 2497 888,  pertti.puolimatka@gmail.com

Leena Juvonen, teatterivastaava, 040 5147438, leena.juvonen@pp8.inet.fi

Marjatta Peurala, liikuntakerhon vastaava, 044 3090606, marjatta.peurala@gmail.com

Kari Sjöberg, matkavastaava, nettisivut, 050 3064400, kari.sjoberg@elisanet.fi


Timo Huotinen,  tiedottaja, 040 5132224, timo.huotinen@gmail.com

Aune Kahelin, sihteeri, kirjallisuuskerho,  050 3712019, aune.kahelin@gmail.com

Sirpa Puusniekka, kulttuurikerho, 040 7513707, sirpa.puusniekka@gmail.com

Seija Simolin, muistikerho, 040 5791743,  s.simolin@luukku.com





Yhdistyksen sähköposti  koillis.helsingin.seniorit@gmail.com

Yhdistyksen pankkitili FI90 2336 1800  0118 67

Jäsenmaksun viitenumero 12399