Yhteystiedot

Hallitus ja toimihenkilöt 2020:

 Marja-Leena Hassinen, puheenjohtaja, 0400 013123 marjaleenahassinen@gmail.com

Pertti Puolimatka, varapuheenjohtaja, 045 2497 888  pertti.puolimatka@gmail.com

Leena Juvonen,  leena.juvonen@pp8.inet.fi

Marjatta Peurala, liikuntakerho, 044 3090606, marjatta.peurala@gmail.com

Kari Sjöberg, matkavastaava, 050 3064400 kari.sjoberg@elisanet.fi

Eila Tarnanen, 040 5720370,  tarnaneneila@gmail.com



Ulla Huotinen, talouden ja jäsenrekisterin hoitaja, ulla.huotinen@gmail.com

Timo Huotinen, 040 513224, tiedottaja, timo.huotinen@gmail.com

 Ilona Karalahti, verkkosivut, virkistys, 040 8455931  ilona.karalahti@kolumbus.fi

Aune Kahelin, sihteeri, kirjallisuuskerho,  050 3712019 aune.kahelin@gmail.com

Sirpa Puusniekka, kulttuurikerho, 040 7513707 sirpa.puusniekka@gmail.com

Seija Simolin, muistikerho, 040 5791743  s.simolin@luukku.com



Yhdistyksen pankkitili FI90 2336 1800  0118 67

Jäsenmaksun viitenumero 12399